whatsapp
Destek: 05321354138 HIZLI SERVİS TALEBİ
KURUMSAL

KURUMSAL

Serviser Teknik 1997  yılında Bursa'da kurulmuştur. Daimi büyüme odaklı düşünen firmamız alt yapısını sürekli destekleyerek ve geleceği düşünerek son model teknolojik araçlarla Marmara bölgesinde Kombi Servisi, Klima Servisi , Petek Bakımı ve Doğalgaz tesisatı konularında sizlere bir profesyonel olarak yardımcı olmaktadır.Yaratıcı fikirleri ile ihtiyaçlarınıza yardımcı olan Serviser Teknik sorunlarınızı hızlı ve ekonomik olarak çözmektedir. 

Serviser Teknik, serviserteknik.com, endustriyelteknikservis.com ve bodrumteknikhizmet.com gibi internet projelerine başlayarak Türkiye'nin en hızlı servis ve  en profesyonel firması olması halini hedeflemektedir.

Ülkemizin her noktasında gerekli olan kombi servis hizmetini Bursa Kombi Tamir Servis adı altında vererek zaman ve para kaybı yaşanmadan sorunların çözülmesini sağlamak en büyük amacımızdır. Bir marka olarak gelişip her kentte, tıpkı Bursa’da olduğu gibi yaygın bir şekilde hizmet vermek vizyonuyla durmadan çalışıyoruz.

Bütün bu ideallerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan tüm eğitim ve alt yapı çalışmalarını sürdüren ekibimiz, Türkiye’nin ilk ve en önemli kombi servis ve onarım hizmetlerini her marka ve model kombi için sağlayan en büyük kuruluş olma amacıyla, her gün daha büyük bir aile haline gelmektedir.

7 gün 24 saat ihtiyaç olan her kentin en ücra köşesinde bile hizmet verebilecek kapasiteye sahip olmak en büyük amacımızdır. Her zaman en iyi hizmeti verme garantisiyle çalışan ekibimiz, Türkiye’nin en büyük kombi servisi markası olmak için çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetiyle her geçen gün bu idealine bir adım daha yaklaşmaktadır.

Ekonomik ve hızlı çözümler üreterek arıza durumunda hemen sonuç alacak çalışmalar yaparak Bursa Kombi Tamir Servisi  merkezli tüm şehirlerde aynı felsefeyle çalışan büyük şubeler açıp, dev bir çözüm üretici konumuna girmek en büyük idealimizdir. 

Top