whatsapp
Destek: 05321354138 HIZLI SERVİS TALEBİ
YILLIK KOMBİ BAKIMI

YILLIK KOMBİ BAKIMI

Bursa Kombi Servisi ; Isınma ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak adına tercih ettiğiniz kombiler, doğalgaz geçişini ve akışını en güçlü şekilde sağlayan teknolojik ürünlerdir. Bu ürünlerde yaşayacağınız en küçük sorun ne yazık ki gündelik hayatlarınızı olumsuz bir şekilde etkiliyor ve bu etkinin süresi de her geçen gün artarak büyüyor. Kombilerinizin periyodik bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyor ve bu konuda Erva Bursa Kombi Servisi olarak da siz değerli dostlarımızın yanında yer alıyoruz. Var olan sorunu en kısa sürede çözmek ve bu sorunlar hakkında sizleri bilgilendirmek bizim yegane görevimizdir. Bursa ve Bursa’nın semtlerine hizmet götürmeye devam eden firmamız, kalabalık teknik personel kadrosu ile birlikte diğer firmalara göre daha hızlı hareket ediyor.

Kombilerinizin var olan sorunlarını ilettiğiniz takdirde aynı gün yaşam alanlarınızı ziyaret ediyor ve ürünlerinizi ele alıyoruz. Soru ve sorunlarınızın yanıt bulacağı çağrı merkezi ekiplerimiz de işini fazlasıyla iyi yapıyor ve beklentilerinize kısa sürede yanıt oluşturuyor. Kombi teknolojisine hakim olan bir teknik kadro ile yolumuza devam ediyoruz ve bu kadrodan beklentimiz de fazlasıyla yüksektir. İşini başarılı bir şekilde yapan kadromuza iletişim hattı üzerinden ulaşabileceğiniz gibi online dünya üzerinden de ulaşabiliyorsunuz. Kombilerinizin bakım ve onarım hizmetlerinde haftanın 7 günü sizinle birlikte oluyor ve bunu da severek yerine getiriyoruz.

Sizde kalite ve güveni yakalamak istiyorsanız bize ulaşın.Uzman ekibimiz gerek Kombi Servisi hizmeti gerekse petek bakımı petek temizleme hizmeti, kombi parça değişimi ve tamiri hizmeti verilmektedir. Bursa Erva Teknik; 2005 yılından itibaren kombi arıza, petek temizliği ve parça garantili kombi servisi hizmeti vermektedir.Kombi Servis hizmeti verdiğimiz markaları ECA, Demirdöküm, Ferroli, Ariston, BOSCH, Baymak, Baykan, Baxi, Protherm, Arçelik, Aden, Beko, Sharp, Auer, Daikin, Airfel ve diğerleri olarak sıralayabiliriz. Garantisi bitmemiş kombi cihazlarına servis hizmeti verilmemektedir. Sektörde 13 senelik deneyime sahiptir. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister. 

Top