whatsapp
Destek: 05321354138 HIZLI SERVİS TALEBİ
YETKİLİ KOMBİ SERVİSİ

YETKİLİ KOMBİ SERVİSİ

Hayatımızı kolaylaştıran makine teknolojisinin en önemli icatları olan kombiler, doğalgaz bulunan her yerde ısınmayı sağlamaktadır.Doğalgazın pahalı bir yakıt olması, yaşam ve odun benzer biçimde maddelerin yakılması sonucu çevre kirliliğini arttırıcı etkiyi göz ardı ettiği için, yaygın olarak ısınma, sıcak su ve ocak gazı için kullanılmaktadır. Özellikle İstanbul benzer biçimde büyük kentlerde ısınma ihtiyacı çok önemli olmasına karşın, kombi servisi alma konusunda herhangi bir arıza olması beklenmektedir. Rutin olarak kombilerin bakımının yapmış oldurılması için bir alışkanlığa haiz olmayan insanoğlu, sadece arızalar söz mevzusu olduğunda kombi servisi hizmeti almaktadır. Oysa bu konum, istisnai durumlar söz mevzusu olsa da, yaşamsal kayıplara neden olabilmektedir. Doğalgaz sızıntılarının söz mevzusu olduğu durumlarda kimi zaman bir lambanın yanması bile büyük bir patlamaya ve can yitirilmesine niçin olabilir. Bu nedenle herhangi bir mesele olmasa da, kombilerin bakımlarının yapılması, her sonbahar ve ilkbaharda kontrol fakatçlı servis tarafından kontrol ettirilmesi fazlaca önemlidir. Kombinin ateşlenmesi veya suları ısıtmaması benzer biçimde problemlerın temel nedeni, aslına bakarsak çok önceden alınacak önlemlerle yok edilebilir. Bunun için rutin kontrollerde hizmet veriyor, müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında da kısa sürede olay yerine ulaşıyoruz.

Kombi Servisi Hizmetimizin Kapsamı

Kombi servimizin kapsamı, müşterilerimizin acil ya da rutin kontrol ihtiyaçlarına nazaran değişmektedir. Kombi servislerimiz, acil durumlar söz mevzusu olduğunda 7 gün 24 saat destek vermek için hazırdır. Kısa sürede kombinizin sorununu çözmek için gelecek olan ekibimizin gerekli olan tüm ekipmanlarla parça değişimi yahut onarım işlemini gerçekleştirecek, daha sonra da işlemler kapsamında en iyi şekilde çalışır hale getirilip sorunlar çözülecektir. Birçok bireyin merak etmiş olduğu rutin bakımlarımız, 15 dakika içinde tamamlanmakta olup, herhangi bir petek temizliği yahut kombi servisi gibi gereksinimlar da gerektiğinde bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Dirimsel bir örutubet taşıyan parçalı gaz sızıntıları söz mevzusu olduğunda ise, acil olarak ekibimizi arayarak destek alabilirsiniz. Özellikle kış aylarında doğalgaz problemleri söz mevzusu olduğunda, her süre ekibimiz destek olmak için hazırdır.

Kombi Markaları

Kombi markalarının hepsinde servis ve onarım hizmeti vermekteyiz. Devamlı eğitim alan ve kendini geliştiren elemanlarımız, en kısa sürede kombi servisi mevzusunda hizmete gelecek, size danışarak parça değişikliği konusunda onaylamaınızı alarak gerekli onarımı elde edecektir. Marka ve modeli ne olursa olsun, kombilerinizi en kısa sürede tamir ederek sorunları çözen ekiplerimiz markalarda uzmanlaşmış personellerden oluşmaktadır.

Kombi Servisine Ne vakit İhtiyaç Duyarsınız ?

Kombinizde herhangi bir sorun olmasa bile kombi servisi çağırarak yılda bir kez denetimünü yaptırmanız gerekir. Peteklerin temizlenmesi veya kombinin herhangi bir kaçak durumunun tespit edilmesi halinde, kombi arıza vermese bile özel teşhis cihazlarımızda bu kaçakları tespit edebiliyoruz. Bu tespit işlemi sonrası lüzumlu olan tüm önlemler kapsamında onarım sağlarız. Siz de rutin kontroller ya da gaz ne kadarağından şüphelendiğiniz durumlarda bizimle mesajşime geçebilirsiniz. Eğer petekleriniz ısınmıyorsa, sıcak su alamıyorsanız ve gaz kokusu geliyorsa servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz ve 24 saat süresince teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Niçin bizden Servis Hizmeti Almalısınız ?

Firmamızı tercih ederseniz, her zaman hızlı ve kalıcı çözümlerle yüz yüze gelirsiniz. Firmamızın senelerdir kombi servisi yaptığı müşteriler her süre kıvanç elde etmişlerdir. Siz de bu mutlu müşteri portföyümüz arasına katılmak istiyorsanız, her marka ve model kombi için bizden hizmet alabilirsiniz. Eski ve yeni tüm kombi modellerinde bakım, tamir ve temizleme işleriniz için en doğru çözüm, firmamızın deneyimli kombi uzmanlarının kontrolü altında olmasıdır.

Top