whatsapp
Destek: 05321354138 HIZLI SERVİS TALEBİ
KLİMA TAMİRİ SERVİSİ

KLİMA TAMİRİ SERVİSİ

Klima tamir denildiğinde akıllara kullanıcılar ve müşterilerimiz tarafından gaz eksikliği olarak malum soğutucu akışkan şarjı gelmektedir. Ancak Klima Tamiri yalnız soğutucu akışkan şarjından ibaret olmayıp Klimayı Oluşturan devre Elemanlarının da arıza riski ve durumu vardır. Klima Arızalarına sebep olan durumlara örnek vermeye çalışırsak soğutucu akışkan eksikliği, voltaj düşüklüğü, voltaj yüksekliği, bakımsız olan devre elemanları, kullanıcı hataları vb. Gibi durumlar Klimanızın bir süre sonra Klima onarım Servisi ihtiyacına sebep olacaktır.  

Uzun senelerın deneyimiyle ve profesyonelliğiyle sizlere hizmet veren firmamız, tamamı işini son aşama titiz bir halde ve ustaca meydana getiren teknisyenlerden oluşan servis ekibiyle Bursa genelinde hizmetinizde. Firmamız Bursa beyaz eşya servisi  arızaların yüklü harcamalar yapılmasını gerektiren, can sıkıcı bir iş olmaktan çıkmasını sağlar ve sizlere bütçe dostu ve aynı zamanda garantili çözümler sunar. Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın tamamının arızalarını dakikalar içinde tespit eden ve onayınızla hemen onarım için müdahaleye geçen teknisyenlerimiz işi gereksiz yere uzatmadan, onarım işlemini en hızlı şekilde tamamlamaktadır. Vestel, Ariston, Beko, Bosch benzer biçimde bir çok markanın; onlarca farklı modelinde bakım ve onarım konusunda ekonomik çözümler sunan şirketimiz siz değerli müşterilerine profesyonellikten ödün vermeden hizmet vermektedir.

Bulaşık ve çamaşır makinalarının kısa sürede hızla tespiti ve aynı hızla onarımı konusunda da sizlere hem bütçe dostu aynı zamanda garantili çözümler sunan firmamız iş farkı yapmadan, tüm taleplerinize en kısa sürede cevap vermektedir. Bulaşık ve çamaşır makinesi servisi aramakla uğraşmadan bir telefonla uzman ekibimizden yardım alabileceğiniz gibi yaz ortasında sıcaklarla boğuşmanıza neden olan klima arızalarında da uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Firmamızın Bursa klima servisi ve beyaz eşyalarım onarımı konusunda sunduğu ustalaşmış çözümler sayesinde parça değişimi gereken durumlarda bile bütçenizi zorlamadan, asgari harcamayla sorundan kısa süre ve daha önemlisi kısa sürede yine etmeyecek halde kurtulabilirsiniz. Bursa beyaz eşya servisi hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve servis ekibimizden randevu almak için dilediğiniz zaman bir telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Top